פוליש

חברת ניקיון

ניקיון

ניקיון משרדים

חברות ניקיון

ניקיון בתים

ליטוש שיש

נקיון

חברת ניקיון

שירותי ניקיון

ליטוש שיש

ליטוש שיש היא פעולה שעושים בדרך כלל למרצפות הבית או למשטחי שיש, או ליהלומים. כאשר אנו משפצים את הבית אנו מלכלכים את המרצפות ולאט לאט מכל הלכלוך והאבק הם מקבלות מראה ישן או לא נקי או לא מבריק, במקרים כאלה מומלץ לשקול ליטוש שיש לרצפה ולאחר מכן לעשות פוליש לרצפה כולה. ליטוש שיש נועד לחדש את המרצפות ואת המראה שלהן והפוליש נותן להם מראה מבריק חדש ונקי מלכלוכים. משום שישנם כמה סוגי פוליש אנו צריכים להתאים אחד מהם לסוג הרצפה הקיימת בביתנו, כדי שחלילה לא נהרוס את המרצפות יותר בעשיית פוליש שאינו מתאים להן.

אנו צריכים לשכור חברת ניקיון או אנשי מקצוע שמציעים שירות של ליטוש שיש ופוליש לרצפת שיש זאת נעשה לאחר סיום השיפוצים, הם יגיעו אלינו ויבצעו ליטוש שיש שמטרתו להבריק את המשטח, ההברקה תתבצע במספר שלבים, בהתחלה יסירו את האבק מהרצפה לאחר מכן מנקים חריצים וסותמים שריטות ולבסוף מחליקים את הרצפה מכל מיני גבשושיות שקיימות אם קיימות. כדי להגיע לתוצאות טובות חשוב כי ליטוש שיש ופוליש יתבצעו על ידי אנשים מקצועיים ומנוסים. ליטוש שיש ישפר את מראה השיש ו/או הרצפה שברשותינו ויהפוך אותה למבריקה ונקייה ויתן מראה של מרצפות חדשות.

בכל בית ישנן מרצפות שונות ולכן כל סוג רצפה דורש עבודת ליטוש שיש שונה, יש כאלה שצריכים עבודת ליטוש שיש מורכבת יש כאלה שיסתפקו בעבודת ליטוש שיש פשוטה, חייב לעבוד לפי סוג הרצפה כדי חלילה לא לפגוע בה. ישנם חברות רבות שעוסקות בנושא של ליטוש שיש אבני שיש ומשטחי שיש, שיודעת לעבוד על כל סוג של משטח שיימצא מולה, ויודעת בדיוק איזה סוג של ליטוש שיש הוא צריך כדי להפוך למבריק וחדש יותר מבחינת מראה, מראה הרצפה חשוב לנו ואם צריך לעשות ליטוש שיש כדאי לנו כדי שנמשיך להנות מהמרצפות.